Merhaba, henüz üye girişi yapmadınız.
Üye değilseniz hemen şimdi üyemiz olabilirsiniz...
 
Davetiye semazen ilahi grubu
 

Firma Detay

     

Firma Adı

: eskişehirde günlük kiralık apartlar,Kara Apart

Firma Sektör

: Apart Otel

Firma Yetkili

: MESUT KARA

Çalışan Sayısı

: 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2012
İncelenme : 1962
   
   
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adres

: Mehmetosman caddesi, no:55 eskişehir tıp fakültesi karşısı

Firma Şehir

: ESKİŞEHİR

Telefon

: 0 532 352 79 83

GSM

: 0 532 352 79 83

Fax

: 0 532 343 41 68

Mail

: karamesut@hotmail.com

Website

: http://www.karaapart.com
 

FİRMA SAYFALARI

 

İLANLAR

 

ÜRÜNLER

 
 
 

HAKKIMIZDA

http://m1304.hizliresim.com/18/u/mgmpg.gif

Kara Apart sizlere para odaklı değil hizmet odaklı bir yaklaşım sunmayı seçmiştir. Sizlerin memnun olduğu taktirde, tanıdıklarınıza bizleri önermesinin binlerce liralık reklamlara eşdeğer olduğunu biliyoruz.

http://www.karaapart.com/images/slide/2.jpg Daire resimlerini sizler için orjinal hallerini yaratarak çekip sizlere sunarız. Fotoğraflarda oynamalar sizlere hoş göstermek için oynamalar asla yapmayız. Geldiğinizde ne gördüyseniz onu kiralarsınız. Sürprizler ile karşılaşmanız imkansızdır.
http://www.karaapart.com/images/slide/1.jpg Misafirlerin konaklama yaparken otel odalarından daha farklı talepler istediklerini ve ev ortamının daha çok rağbet gördüğünü keşfetmeleri üzerine, müşterilerine  otel odalarından daha büyük daha konforlu ve ailece tek kişi ücreti ödeyerek konaklama yapabilecekleri  daire çözümleri sunmaya başladık. Kendi binalarımızda hizmet vermenin avantajını kullanan firmamız fiyat konusunda büyük oteller ile kıyaslama yapılamayacak şekilde avantajlı fiyatlar sunmaya başlamıştır.
http://www.karaapart.com/images/slide/3.jpg Öncelikle konaklama yapan misafirlere kendilerini gerçekten evlerinde hissetmeleri  için yoğun bir uğraş vermekteyiz. Dairelerin dizaynı, içeride kullanacakları eşyaların kalitesi ve temizliği konusunda son derece titiz davranmaktayız.

http://www.karaapart.com/images/slide/4.jpg

ETİKETLER