Merhaba, henüz üye girişi yapmadınız.
Üye değilseniz hemen şimdi üyemiz olabilirsiniz...
 
Davetiye
 

Firma Detay

     

Firma Adı

: Erzurumda Sürücü Kursu Firmaları, Erzurum Tekseçenek Operatörlük ve Sürücü Kursu

Üyelik Tarihi

: 11.06.2013

Firma Sektör

: Sürücü Kursları

Firma Yetkili

: TOLGA HIZARCI

Çalışan Sayısı

: 10 - 25
Kuruluş Yılı : 1998
İncelenme : 738
   
   
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adres

: Çaykara caddesi Öğretmenevi karşısı Orbay İş Merkezi Kat:7 Yakutiye/ Erzurum

Firma Şehir

: ERZURUM

Telefon

: 0442 233 68 01

GSM

: 0532 206 06 09

Fax

: 0442 235 68 01

Mail

: tekseceneksurucukursu@hotmail.com
 

FİRMA SAYFALARI

 

İLANLAR

 

ÜRÜNLER

 
 
 

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ- HEDEFLERİMİZ

Tekseçenek sürücü kursu,çağdaş ve demokratik özgüven anlayışıyla eğitim ve öğretim tekniklerini ilke olarak benimsemiş,kaliteli ve uygar anlayışında taviz vermeden,yaşam karşısında ilkeli duruşu,nitelikli ekipman ruhuyla başta Erzurum potansiyeli olmak üzere bütün coğrafyalara bilişim-teknolojik eğitim modeliyle,moderen bilişim eğitim tarzını ve mutavazi düşünce karekteriyle Türkiye de ve uygar-demokratik dünya yapısıyla bütünlüğün kapsamı içerisinde yer edinmeyi arzu ve kararlı ifadesi ile FARKLILIKLAR ÜZERİNDE FARKLAR YARATMAYI  ilke olarak benimsiyor,hedefliyoruz.

http://img826.imageshack.us/img826/3936/teksenek.gif

http://www.direksiyon.gen.tr/wp-content/uploads/2011/09/banner.jpg

 MİSYONUMUZ

Tekseçenek sürücü kursu olarak toplumun bütün kesimlerini kapsayacak bir şekilde eğitimsel araç ve metodların bütün unsurlarıyla ideal sürücüler  yetiştirmek amacıyla...                                      

1.Vatandaşların,dolayısıyla sürücü adaylarının ehliyet  ihtiyaçlarını karşılamak  maksadıyla örgütsel ve eğitsel güçün bütün  olgularında,olaylarında en iyi düzeyde yararlanmak..

2.Sürücü eğitimi anlamında Akademik ve bilimsel araştırmalara imkan ve katkı sağlamak...

3.Yaşamın her alanında eğitsel mekanizmaları ve ifadeleri çoğaltmak  amacıyla, pozitif sürücüler  yetiştirmek ve bu anlayışla yeteneklerin düşünsel potansiyelini ortaya çıkaracak  ÖNCÜ kadroları yetiştirmek....

http://www.zebratrafik.com.tr/images/urunler_banner.jpg

GÖREV  VE  SORUMLULUKLARIMIZ

Zira bizleri başarılara kavuşturan yegane güç kursiyerlerin  memnuniyetleridir.Dolayısıyla  kursiyerlerimizin memuniyeti  teminatımızdır,duruşumuz ve tarzımız olacaktır.

Tekseçenek sürücü kursumuz çok amaçlı eğitim sistemi için  Türkiye başta olmak üzere uygar dünya da sürücü eğitimlerini en iyi bir şekilde araştırarak, inceleyerek, ekip  çalışmalarıyla sorunları ve eksikleri yerinde gözeten teknik-takip analiz  anlayışıyla  hatalardan,kazalardan,ihmalkar-lıklardan meydana gelen bütün unsurlardan ders çıkarıcı sonuçlarla  sürücü eğitimlerine hem katkı hemde kazançlar sağlamak olacaktır.

 Bu anlayış çerçevesinde bilgi,deneyim ve imkanlarımız içerisinde  insan doğasına aykırı her anlayışın karşısında olacağımıza olan inanç ve kararlılığımızla,  ideal sürücüler yetiştirmek en büyük  amacımız,hedefimiz  olacaktır.

http://img855.imageshack.us/img855/4948/afiu.jpg

http://img153.imageshack.us/img153/5531/brouri.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/5367/brourn.jpg

ETİKETLER