Merhaba, henüz üye girişi yapmadınız.
Üye değilseniz hemen şimdi üyemiz olabilirsiniz...
 
 

Firma Detay

     

Firma Adı

: Erişmiş Otomatik Şanzıman Hastanesi

Firma Sektör

: Oto Tamir Bakım,Oto Yedek Parça

Firma Yetkili

: Sinan ERİŞMİŞ

Çalışan Sayısı

: 5 - 10
Kuruluş Yılı : 2003
İncelenme : 3018
   
   
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adres

: Zafer mah. yeni sanayi sitesi 2A -9 Blok no-23 çorlu-TEKİRDAĞ

Firma Şehir

: KONYA

Telefon

: 0282 673 30 29 - 0282 673 30 29

GSM

: 05321617905

Mail

: [email protected]

Website

: http://www.erismisotomatiksanziman.com/
 

FİRMA SAYFALARI

 

İLANLAR

 

ÜRÜNLER

 
 
erişmiş makina
  • erişmiş makina
 

HAKKIMIZDA

Erişmiş Otomatik Şanzıman Hastanesi Tecrübesi

Otomatik Şanzıman Tamiri

Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir.

Hizmet Anlayışımız

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Aracınız ile Yardıma mı ihtiyacınız var?

Araçlardaki otomatik şanzıman arzılarını onarma konusunda uzmanız.

Tel: 0(282) 673 30 29

ETİKETLER