Merhaba, henüz üye girişi yapmadınız.
Üye değilseniz hemen şimdi üyemiz olabilirsiniz...
 
 

Firma Detay

     

Firma Adı

: Bodrumda Klima Servisi Yapan Firmalar, Klimacı Bodrum

Firma Sektör

: Hizmet

Firma Yetkili

: Tansu TAŞDELEN

Çalışan Sayısı

: 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2013
İncelenme : 10256
   
   
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adres

: Kavaklı Sarnıç Cad. Asarlık Evleri Sitesi Gümbet/ Bodrum

Firma Şehir

: MUĞLA

Telefon

: 0541 541 97 89

GSM

: 0541 541 97 89

Fax

: 0541 541 97 89

Mail

: [email protected]

Website

: https://www.venussogutma.com
 

FİRMA SAYFALARI

 

İLANLAR

 

ÜRÜNLER

 
 
 

HAKKIMIZDA

Bodrum'un bütün noktalarında yaygın bir servis hizmeti,veren Klimacı Bodrum 10 yılı aşkın süredir yetkili klima servisi olarak birçok markanıncihazlarına bakımmontaj,ve servis hizmeti sunmaktadır.Sunduğu hizmetler ile müşterilerin beğenisini kazanan,firmamız, klimaservisleri konusunda uzman teknisyen ekibiyle her sorunun üstesindengelmektedirKaliteli ve,garantili servis 

imkanı sunan KlimacıBodrum tecrübe vedeneyimini her müşterisinde uygulamakta ve yıllardır,başarılı sonuçlar elde etmektedir.
Klima servisi olarak beyaz eşya ve tüm ankastre ürünlerin,bakım, montaj ve arıza giderme işlemleri profesyonel,adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Sizde böylesine,uzman bir ekipten destek almak istiyorsanız

0 541 541 97 89  numaralı telefondan çağrı merkezimize,ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/DdlgOm.gif

https://i.hizliresim.com/OLRlJn.jpg

Bodrum\’un bütün noktalarında yaygın bir servis hizmeti,veren klimacıbodrum 10 yılı aşkın sürediryetkili klimaservisi olarak birçok markanıncihazlarına bakım, montaj,ve servis hizmeti sunmaktadır. Sunduğu hizmetler ile müşterilerin beğenisini kazanan,firmamız,klimaservisleri konusunda uzman teknisyen ekibiyle her sorunun üstesindengelmektedir. Kaliteli ve,garantili servisimkanı sunan klimacıbodrum tecrübe vedeneyimini her müşterisinde uygulamakta ve yıllardır,başarılı sonuçlar elde etmektedir. https://i.hizliresim.com/6XZWp3.gif

https://i.hizliresim.com/WQVP24.png

Klima servisi olarak beyaz eşya ve tüm ankastre ürünlerin,bakım, montaj vearıza giderme işlemleri profesyonel,adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Sizde böylesine,uzman bir ekipten destek almak istiyorsanız 0 541 541 97 89  numaralı telefondan çağrı merkezimize,ulaşabilir ve servistalebinde bulunabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/pWRDRJ.jpg

Klima servisi olarak, ısıtma ve soğutma sektöründe  hizmet vermekteyiz. Amacımız, siz değerli müşterilerimize mevcut deneyimli personellerimiz ile maksimum seviyede en hızlı hizmeti sunmaktır.

https://i.hizliresim.com/7NoLka.jpg

Yılda en az 1 kere sağlık açısından klima bakımı yaptırmayı tercih eden müşterilerimiz bizlere ulaşmakta, bizler ise kendilerine dönüş sağlayarak profesyonel bir şekilde uzman ekibimiz ile, titizlik göstererek klima bakımlarını yapmaktayız.Her sene bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür eder, sizlere tekrardan hizmet sunmayı bir görev biliriz.

https://i.hizliresim.com/gWkGj0.jpg

Klima Bakımında Yapılacak İşlemler

Klima bakımında sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekildedir: İç ünite filtre temizliği, iç ünite ilaçlanması, dış plastik aksam ilaçlanması ile temizliği, iç ünite bağlantı kontrolleri, dış ünite kondanser kontrolü, dış ünite gaz kontrolü,  dış ünite kaçak kontrolü ve dış ünite bağlantı kontrolüdür.

https://i.hizliresim.com/WQVPrQ.jpg

Neden Klima Bakımı Yaptırmalıyız?

Klima bakımı yaptırmalısınız çünkü klimanız özellikle iç ünite ortam vasıtasıyla emmiş olduğu gözle görülemeyen toz ve bakterileri barındırmaktadır. Şayet klimanıza bakım yaptırmazsanız, bu tozlar – bakteriler ortama tekrardan soğuk hava ile üflenecek bu da hem çocuklarımızın hem de sizlerin sağlığını olumsuz yönde etkileyerek çeşitli hastalıklara yol açabilecek – ortam havasını sağlıksız hale getirecektir. Bu yüzden yılda en az 1 kere düzenli olarak klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Klima bakımı için bizlere ulaşarak, sizde yüzleri gülen müşterilerimiz arasına dahil olabilirsiniz..

https://i.hizliresim.com/Lnp67Z.jpg

ETİKETLER

muglada klima bakımı, muglada klima montajı, muğlada beyaz eşya bakımı, bodrumda klima montajı, bodrumda klima bakımı, bodrumda beyaz eşya bakımı, Bodrum Klima Montaj, Tamir Bakım Servisi Klima, Soğuk Oda Sunny, akai Klima Servisi, özel tamir bakım hizmetleri, aeg, beko, bosch, vestel, ariston, arçelik, profilo, siemens, teba, electra, samsung, rubenis özel tamir bakım hizmetleri, venüs soğutma, bodrumda klimacı, bodrum klima servisi, bodrum klima montajı, bodrumda acil klimacı, bodrumda 7/24 klima servisi, gümbette klimacı, konacıkda klimacı.ortakentte klimacı, akyarlarda klimacı, baglada klimacı, turgutreisde klimacı, gümüşlükde klimacı, yalıkavakta klimacı, gündoganda klimacı, türkbükünde klimacı, torbada klimacı, bitezde klimacı, bodrumda acil klima servisi, gece gündüz klimacı, bodrum klima arızası, bodrum klima bakımı, bodrum tüm markaların klimacısı, bodrum beyaz eşya servisi, bodrum klima arızası.bodrumda klimacım, bodrumda klima teknik servisi, bodrumda soğutmacı, bodrumda ısıtma soğutma servisi, bodrumda 2.el klimacı, bodrumda uygun fiyatlı klimalar, bodrumda en ucuz fiyatta klima, bodrumda klima nakliyecisi, bodrumda en uygun de montaj servisi, bodrumda en uygun klima montajı, bodrumda klima montaj servisi, bodrumda en uygun klima bakımı, bodrumda klima bakımı, bodrumda problemli klima servisi, bodrumda klima yedek parçası, bodrumda klima yedek parçacısı, bodrumda yaz sezonuna özel klima bakım servisi, bodrumda otel klimacısı, bodrumda arçelik özel servisi, bodrumda otellere özel klima bakım fiyatları, bodrumda rubenis özel servisi, bodrumda toshıba özle servisi, bodrumda alarko özel servisi, bodrumda demirdöküm özel servisi, bodrumda electra özel servisi, bodrumda baymak özel servisi, bodrumda bosch özel servisi, bodrumda genaral özel servisi, bodrumda vestel özel servisi, bodrumda klima bakım servisi, bodrum gümbette klima bakım servisi, bodrumda klima arıza servisi, bodrum gümbette klima arıza servisi, bodrumda klima montaj firması, bodrum gümbette klima montaj firması, bodrumda klima servisi, bodrumda çamaşır makina servisi, bodrumda gümbette çamaşır makina servisi, bodrumda şohben servisi, bodrumda termosifon servisi, bodrumda 7/24 klimacı, bodrumda acil klimacı, bodrumda klimacılar, bodrumda klimacı, muğlada klimacılar, muğlada klima servisi, muğlada termosifon servisi, muğlada çamaşır makina servisi, , ,